Showing 617–639 of 639 results
| Brand | TP-Link |
| Series | TL-WN823N |
| Color | Black |
| Speed | 300Mbps |
| Connectivity | USB |
| Compatible OS | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X, Linux |
| Brand | UGREEN |
| Colour | silver |
| Form factor | Tabletop |
| Compatible devices | MacBook Pro/Air, Laptops, Tablet, Books, Projector, Dell XPS, HP, Samsung Laptops and Other 8-17.3 Inch LaptopsMacBook Pro/Air, Laptops, Tablet, Books, Projector, Dell XPS, HP, Samsung Laptops and Other 8-17.3 Inch Laptops |
| Compatible phone models | All Phones |
| Brand | UGREEN |
| Form Factor | Tripod |
| Compatible Devices | Laptops |
| Compatible Phone Models | MacBook Pro 13" 14" 16", MacBook Air, Microsoft Surface Book, Lenovo Ideapad 3, Acer Aspire 5, ASUS TUF F15 Gaming Laptop, HP Notebook, Dell Chromebook, Samsung Galaxy Book up to 17.3 InchMacBook Pro 13" 14" 16", MacBook Air, Microsoft Surface Book, Lenovo Ideapad 3, Acer Aspire 5, ASUS TUF F15 Gaming Laptop, HP Notebook, Dell Chromebook, Samsung Galaxy Book up to 17.3 Inch |
| Mounting Type | Tabletop |
| Brand | UGREEN |
| Form Factor | Tripod |
| Compatible Devices | Laptops |
| Compatible Phone Models | MacBook Pro 13" 14" 16", MacBook Air, Microsoft Surface Book, Lenovo Ideapad 3, Acer Aspire 5, ASUS TUF F15 Gaming Laptop, HP Notebook, Dell Chromebook, Samsung Galaxy Book up to 17.3 InchMacBook Pro 13" 14" 16", MacBook Air, Microsoft Surface Book, Lenovo Ideapad 3, Acer Aspire 5, ASUS TUF F15 Gaming Laptop, HP Notebook, Dell Chromebook, Samsung Galaxy Book up to 17.3 Inch |
| Mounting Type | Tabletop |
| Brand | UGREEN |
| Color | Silver Gray |
| Form Factor | Stand alone |
| Compatible Devices | Laptops |
| Brand | Generic |
| Color | Silver |
| Interface | MicroSD, USB Type C, HDMI, USB 3.0, USB 2.0 |
| Brand | OEM |
| Interface | USB 2.0 |
| Output Mode | Stereo |
| Platform | PlayStation 4, Mac OS X, Linux, Mac, Windows 10 |
| Devices | Projectors,Laptops, Computers,Monitors, HD TV |
| Uses | PC, Laptop, Monitor, Projector, HD TV |
| Connector | USB, USB 3.0 |
| Compatible Devices | PC |
| Uses | Monitor, Projector,TV |
| Type | VGA, |
| Color | Black |
| Item Dimensions LxWxH |
| Brand | LB-Link |
| Series | TL-WN151N |
| Color | Black |
| Speed | 300Mbps |
| Connectivity | USB |
| Compatible OS | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X, Linux |
| Brand | Generic |
| Interface | USB, USB 2.0 |
| Color | Black |
| Devices | Laptop, Desktop |
| Protocol | IEEE 802.11ac, Bluetooth, USB |
| Brand | OEM |
| Type | VGA |
| Cable Type | VGA |
| Devices | Projector |
| Feature | light |
| Devices | Connector |
| Uses | Monitor, Tv |
| Type | RCA, VGA |
| Color | White |
| Interface | USB 3.0 |
| Brand | Yottamaster |
| Color | Black |
| Dimensions | 5.2"L x 3.15"W x 0.59"H |
| Platform | Mac OS/Linux/Windows |
| Model | ZenBook 14 |
| Size | 14 Inches |
| Color | Pine Grey |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i5 |
| Ram | 8 GB |
| Graphics | NVIDIA GeForce GTX 1650 |
| Brand | ZOTAC |
| Size | 4 GB |
| Clock Speed | 1620 MHz |
| Output | DisplayPort, DVI, HDMI |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3050 |
| Brand | ZOTAC |
| Size | 8GB |
| Clock Speed | 1807 MHz |
| Output | DisplayPort, DVI, HDMI |
| Graphics | Nvidia GeForce |
| Brand | ZOTAC |
| Size | 4 GB |
| Speed | 902 MHz |
| Output | VGA |
| Size | 4 GB |
| Clock | 902 MHz |