Showing 589–616 of 639 results
| Capacity | 250GB |
| Interface | Solid State |
| Connectivity | SATA |
| Brand | SanDisk |
| Form Factor | 2.5 Inches |
| Devices | Laptop, PC |
| Type | Internal HDD |
| Color | Black |
| Capacity | 2TB |
| Interface | Solid State |
| Connectivity | SATA |
| Brand | SanDisk |
| Form Factor | 2.5 Inches |
| Devices | Laptop, PC |
| Type | Internal HDD |
| Color | Black |
| Capacity | 512GB |
| Interface | Solid State |
| Connectivity | SATA |
| Brand | SanDisk |
| Form Factor | 2.5 Inches |
| Devices | Laptop, PC |
| Type | Internal HDD |
| Color | Black |
| Type | Sata/Usb |
| Cable | USB |
| Compatible Devices | Laptop, Personal Computer |
| Special Feature | Data Transfer |
| Capacity: | 1TB |
| Connectivity: | SATA |
| Brand: | Seagate |
| Feature: | 7200 RPM |
| Form Factor: | 3.5 Inches |
| Model: | Seagate Desktop HDD 2TB |
| Connectivity: | SATA |
| Brand: | Seagate |
| Feature: | 7200 RPM |
| Form Factor: | 3.5 Inches |
| Model: | Seagate Desktop HDD 4TB |
| Connectivity: | SATA |
| Brand: | Seagate |
| Feature: | 7200 RPM |
| Form Factor: | 3.5 Inches |
| Capacity: | 500 GB |
| Connectivity: | SATA |
| Brand: | Seagate |
| Feature: | 7200 RPM |
| Form Factor: | 3.5 Inches |
| Capacity: | 1TB/ |
| Connectivity: | SATA/ |
| Brand: | Seagate/ |
| Form Factor: | 2.5 Inches/ |
| Devices: | Laptop |
| Capacity: | 500 GB/ |
| Connectivity: | SATA/ |
| Brand: | Seagate/ |
| Form Factor: | 2.5 Inches/ |
| Devices: | Laptop |
| Brand | SK Hynix |
| Memory Size | 8 GB |
| Technology | DDR4 |
| Speed | 2133 MHz |
| Compatible Devices | Laptop |
| Brand | SK Hynix |
| Memory Size | 8 GB |
| Technology | DDR4 |
| Speed | 2400 MHz |
| Compatible Devices | Laptop |
| Model Name | Lenovo ThinkPad L13 Yoga |
| Size | 13.3” |
| SDD | 256GB |
| Ram | 8GB |
| OS | Windows10 |
| Graphics card | Integrated |
| Series | PR73TBJA337ADE1 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Color | Black |
| Hard Disk Size | 500 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU Speed | 2.4 GHz |
| Hard Disk Description | SSD |
| Connectivity Technology | USB, HDMI |
| Brand | TOSHIBA |
| Series | R63 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Color | Gray |
| Hard Disk Size | 128 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics Card Description | Embeded |
| Graphics Coprocessor | Intel HD 520 |
| TOSHIBA | Portege Z30 B |
| Size | 13.3” |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB SSD |
| RAM | 8 GB |
| OS | Windows 10 Pro |
| Brand | Toshiba |
| Series | Portege z30t c 136 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Colour | Gray |
| CPU model | Core i5 |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics card description | Intel HD Graphics 520 |
| Graphics co-processor | Intel |
| CPU speed | 2.3 GHz |
| Brand | Toshiba |
| Series | Portege z30t c 136 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Colour | Gray |
| CPU model | Core i7 |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Graphics card description | Intel HD Graphics 520 |
| Graphics co-processor | Intel |
| CPU speed | 2.3 GHz |
| Screen Size | 15 Inches |
| Resolution | 1024 X 768 Pixels |
| Features | Multi Touch Screen |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Screen Size | 17 Inches |
| Resolution | 1024 X 768 Pixels |
| Features | Multi Touch Screen |
| Refresh Rate | 75 Hz |
| Brand | TP-Link |
| Series | TL-WN725N |
| Color | Black |
| Speed | 150Mbps |
| Connectivity | Nano USB |
| Compatible OS | Windows 10/8.1/8/7/XP, Mac OS X, Linux |