Showing 57–84 of 202 results
| Colour | Blue |
|---|---|
| Condition | Refurbished |
| Features | SSD, X360, Touchscreen, Backlit keyboard |
| HDD size | 512 GB |
| Operating system | Windows 11 |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM (GB) | 16GB |
| Size | 13.3" |
| SKU | HP Elite Dragonfly Notebook PC 6FW21AV 8th Gen |
| Size | 12.3 Inches |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB SSD |
| OS | Windows 10 Pro |
| CPU speed | 2.3 GHz |
| RAM | 8GB |
| Brand | HP |
| Series | HP Elitebook 1030-G2 x360 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| Hard Disk Size | 256GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 620 |
| Hard Disk Description | SSD |
| HP | Elitebook 1030 G2 x360 |
| Size | 13.3” |
| HDD | 512GB |
| CPU | Core i7 |
| Ram | 16 GB |
| OS | Windows 10 |
| Brand | HP |
| Series | EliteBook 1030 G3 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| CPU Model | 8032 |
| Ram Size | 16 GB |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard Disk | 512GB SSD |
| Resolution | 1080p |
| Brand | HP |
| Series | EliteBook 1030 G3 |
| Screen Size | 13.3 Inches |
| CPU Model | 8032 |
| Ram Size | 8 GB |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 620 |
| Hard Disk | 512GB SSD |
| Resolution | 1080p |
| Brand | HP |
| Model | HP EliteBook |
| Size | 14 Inches |
| HDD | 512GB |
| CPU | Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Series | HP EliteBook 2570p |
| Size | 12.5” |
| Ram | 4 GB |
| Processor | Core i5 3rd Gen |
| Hard Disk | 500GB HDD |
| Resolution | 780p |
| Series | HP EliteBook 2570p |
| Size | 12.5” |
| Ram | 4 GB |
| Processor | Core i7 3rd Gen |
| Hard Disk | 500GB HDD |
| Resolution | 780p |
| Brand | HP |
| Series | ELITEBOOK 725G3 |
| Screen Size | 12.5 Inches |
| Color | Aluminum |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro - 64 Bit |
| Card Description | Integrated: AMD Radeon R7; AMD Radeon R6 |
| Graphics Coprocessor | AMD Radeon R6 |
| CPU Speed | 2.1 GHz |
| HP EliteBook 820 G3. |
| 12.5" Screen. |
| Silver. |
| 256 SSD HDD. |
| 8 GB RAM. |
| Windows 10 Pro. |
| Speed: Intel 2.6 GHz core i5 6th Gen |
| HP EliteBook 820 G3. |
| 12.5" Touchscreen. |
| Silver. |
| 256 SSD HDD. |
| 8 GB RAM. |
| Windows 10 Pro. |
| Speed: Intel 2.6 GHz core i5 6th Gen |
| HP EliteBook 830 G5 Laptop, |
| 13.3 Inches Screen, |
| 256 GB SSD HDD |
| Core i5 8th Gen |
| 8 GB RAM |
| Windows 10 Pro |
| Integrated Intel Graphics |
| Intel 1.7 GHz Speed |
| HP EliteBook 830 G5 Laptop, |
| 13.3 Inches Screen, |
| 256 GB SSD HDD |
| Core i7 8th Gen |
| 8 GB RAM |
| Windows 10 Pro |
| Integrated Intel Graphics |
| Intel 1.7 GHz Speed |
| HP | EliteBook 830 G6 |
| Size | 13.3 Inch |
| Color | Silver |
| CPU | Core i5, 8665U |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| HP EliteBook 830 G6 Laptop, |
| 13.3 Inches Touchscreen |
| 256 GB SSD HDD |
| Core i7 8th Gen |
| 8 GB RAM |
| Windows 10 Pro |
| Integrated Intel Graphics |
| Intel 1.7 GHz Speed |
| HP | EliteBook 830 G6 |
| Size | 13.3” X360 Touchscreen |
| Color | Silver |
| CPU | Core i5, 8665U |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" Touchscreen |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" Touchscreen X360 |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 8 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" x360 Touchscreen |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i7 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| Model | HP EliteBook 830 G8 |
| Size | 13.3” |
| Color | Silver |
| HDD | 256GB |
| CPU | Core i5, 11Th Gen |
| RAM | 8 GB |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches| |
| Silver| |
| Intel Core i5 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches| |
| Silver| |
| Intel Core i7 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches Touchscreen| |
| Silver| |
| Intel Core i5 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches Touchscreen| |
| Silver| |
| Intel Core i7 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |