Showing 29–56 of 202 results
| Dell Latitude 7390 |
| 13.3 Inches Screen |
| 256 GB SSD |
| Intel Core i7 8th Gen |
| 8 GB RAM |
| Dell Latitude 7390 |
| 13.3 Inches Touch Screen |
| 256 GB SSD |
| Intel Core i7 8th Gen |
| 8 GB RAM |
| Brand | Dell |
| Series | Dell Latitude 7400 |
| Screen Size | 14 Inches |
| CPU Model | Core i7 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Intel Integrated Graphics, Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel |
| CPU Speed | 1.6 GHz |
| Hard Disk Description | 256 SSD |
| Brand | Dell |
| Series | Dell Latitude 7400 |
| Screen Size | 14 Inches |
| CPU Model | Core i7 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Intel Integrated Graphics, Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel |
| CPU Speed | 1.6 GHz |
| Hard Disk Description | 256 SSD |
| Dell | Latitude 7480 |
| Size | 14” |
| Color | Black |
| CPU | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| OS | Win 10 Pro |
| HDD | 256 SSD HDD |
| Brand | Dell |
| Series | Dell Latitude |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 500 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| Operating System | Windows 8 |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 4400 |
| CPU Speed | 1.7 GHz |
| Brand | Dell |
| Series | Dell Latitude E5470 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Black |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| CPU Model | Core i5 Family |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 520 |
| Dell | Latitude E6420 |
| Size | 14 Inches |
| Color | Gray |
| HDD | 500 GB |
| CPU | Intel Core i5 |
| Ram | 4 GB |
| Dell | Latitude E7240 |
| Size | 12.5 Inches |
| Color | Black |
| HDD | 128 GB |
| CPU | Core i5 4300U |
| Ram | 8 GB |
| Brand | Dell Latitude 7250 |
| Size | 12.5” |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| CPU | Intel Core i5 4th Gen |
| Refurbished |
| Dell | Latitude 7250 |
| Size | 12.5” |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| CPU | Intel Core i7 4th Gen |
| Condition | Refurbished |
| Dell Latitude E7270, |
| 12.5 Inches, |
| Black, |
| 256 GB SSD, |
| Core i5 6th Gen, |
| 8 GB RAM, |
| Windows 10 Pro |
| Model | Dell Latitude E7450 |
| Size | 14 Inches |
| Color | Black |
| HDD | 256 GB SSD |
| CPU | Intel Core i5 |
| Ram | 8 GB |
| Brand | Dell |
| Screen Size | 19 Inches |
| Resolution | SXGA |
| Aspect Ratio | 5:4 |
| Surface Description | Glossy |
| Brand | Dell |
| Screen Size | 19 Inches |
| Resolution | SXGA |
| Aspect Ratio | 5:4 |
| Input | HDMI/VGA |
| Model | ELITEBOOK Folio G1 |
| Screen size | 12.5 Inches |
| Hard disk size | 256 GB |
| CPU | Core m5 |
| RAM | 8 GB |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 500 GB |
| Ram | 4 GB |
| Model | Compaq 6005 Pro |
| CPU | AMD |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| Graphics | AMD Radeon HD 420 |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 250 GB |
| Ram | 2 GB |
| Model | Compaq 6300 Pro |
| CPU | Intel |
| Speed | 2.8 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| Graphics | Intel HD |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 500 GB |
| Ram | 4 GB |
| Model | Compaq 8200 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| TFT | Not Included |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 250 GB |
| Ram | 2 GB |
| Model | Compaq 6005 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| Graphics | Integrated |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 500 GB |
| Ram | 4 GB |
| Model | Compaq 6005 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| Graphics | Integrated |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 500 GB |
| Ram | 4 GB |
| Model | Compaq 6200 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| TFT | Not Included |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 500 GB |
| Ram | 4 GB |
| Model | Compaq 6200 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| TFT | Not Included |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 250 GB |
| Ram | 2 GB |
| Model | Compaq 8200 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| TFT | Not Included |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 250 GB |
| Ram | 2 GB |
| Model | Compaq 8200 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| TFT | Not Included |
| Brand | HP |
| OS | Windows 10 Pro |
| HDD | 500 GB |
| Ram | 4 GB |
| Model | Compaq 8200 Pro |
| CPU | Intel Core i3, 2ND Gen |
| Speed | 3 GHz |
| RAM Type | DDR3 |
| TFT | Not Included |
| Colour | Blue |
|---|---|
| Condition | Refurbished |
| Features | SSD, X360, Touchscreen, Backlit keyboard |
| HDD size | 256 GB |
| Operating system | Windows 11 |
| Processor | Intel Core i5 |
| RAM (GB) | 8 |
| Screen size (in) | 13.3 |
| SKU | HP Elite Dragonfly Notebook PC 6FW21AV 8th Gen |