Showing 29–56 of 127 results
| HP EliteBook 830 G5 Laptop, |
| 13.3 Inches Screen, |
| 256 GB SSD HDD |
| Core i7 8th Gen |
| 8 GB RAM |
| Windows 10 Pro |
| Integrated Intel Graphics |
| Intel 1.7 GHz Speed |
| HP | EliteBook 830 G6 |
| Size | 13.3 Inch |
| Color | Silver |
| CPU | Core i5, 8665U |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| HP EliteBook 830 G6 Laptop, |
| 13.3 Inches Touchscreen |
| 256 GB SSD HDD |
| Core i7 8th Gen |
| 8 GB RAM |
| Windows 10 Pro |
| Integrated Intel Graphics |
| Intel 1.7 GHz Speed |
| HP | EliteBook 830 G6 |
| Size | 13.3” X360 Touchscreen |
| Color | Silver |
| CPU | Core i5, 8665U |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" Touchscreen |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" Touchscreen X360 |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 8 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" x360 Touchscreen |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i7 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| Model | HP EliteBook 830 G8 |
| Size | 13.3” |
| Color | Silver |
| HDD | 256GB |
| CPU | Core i5, 11Th Gen |
| RAM | 8 GB |
| Brand | HP |
| Series | Hp 840 G2 |
| Size | 14 Inches |
| Color | Grey |
| HDD | 500 GB |
| CPU Model | Intel Core i5 5th Gen |
| Ram | 4 GB |
| O.S | Windows 10 Pro |
| Brand | HP |
| Series | Hp 840 G2 |
| Size | 14 Inches |
| Color | Grey |
| Hard Disk Size | 500 GB |
| CPU Model | Intel Core i7 5th Gen |
| Ram | 4 GB |
| O.S | Windows 10 Pro |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches| |
| Silver| |
| Intel Core i5 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches| |
| Silver| |
| Intel Core i7 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches Touchscreen| |
| Silver| |
| Intel Core i5 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |
| HP EliteBook 840 G3| |
| 14 Inches Touchscreen| |
| Silver| |
| Intel Core i7 2.4GHz, 6th Gen| |
| 256 GB SSD HDD| |
| 8 GB RAM| |
| Refurbished| |
| Brand | HP |
| Model Name | Elitebook 840 G4 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Silver |
| HDD Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| GPU Description | Integrated |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Brand | HP |
| Model Name | Elitebook 840 G4 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Silver |
| HDD Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| GPU Description | Integrated |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Brand | HP |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 256 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel |
| CPU Speed | 2.6 GHz |
| Resolution | 1080p |
| Item Weight | 3.26 Pounds |
| Total USB Ports | 2 |
| Brand | HP |
| Model Name | Elitebook 840 G5 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Silver |
| HDD Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| GPU Description | Integrated |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Brand | HP |
| Model Name | Elitebook 840 G5 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Silver |
| HDD Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| GPU Description | Integrated |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Brand | HP |
| Model Name | Elitebook 840 G5 |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Silver |
| HDD Size | 256 GB |
| RAM | 8 GB |
| GPU Description | Integrated |
| GPU | Intel HD Graphics 520 |
| Model | EliteBook |
| Size | 14 Inches |
| CPU | Core i7 |
| Ram | 16GB |
| OS | Windows 10 Pro |
| SDD | 512GB |
| Graphics | Integrated |
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 840 G9 |
| Size | 14 Inches |
| HDD | 512 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |
| Brand | HP |
| Model | EliteBook 840 G9 |
| Size | 14 Inches |
| HDD | 512 GB |
| CPU Model | Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| OS | Windows 11 Pro |
| Graphics | Intel Iris Xe Graphics |