Showing 113–127 of 127 results
Model: |
HP ProBook640 G5 |
| Size: | 14” |
| Ram: | 8 GB |
| Graphics: | UHD Graphics 620 |
| HDD: | 256 SSD |
| Resolution: | 1080p |
| Model | HP ProBook 640 G8 |
| Size | 14 Inches |
| HDD | 512GB SSD |
| CPU | Core i5 11th Gen |
| RAM | 16GB |
| Brand | HP |
| Model name | HP ProBook |
| Screen size | 14 Inches |
| CPU model | 8032 |
| Installed RAM memory size | 8 GB |
| Operating system | Unknown |
| Graphics card description | Dedicated |
| Graphics co-processor | Radeon |
| Hard disk description | mechanical_hard_drive |
| Item weight | 4.25 Pounds |
| Brand | HP |
| Series | HP ProBook |
| Screen Size | 14 Inches |
| Hard Disk Size | 320 GB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 4 GB |
| Operating System | Windows 10 Professional |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel HD Graphics 3000 |
| CPU Speed | 2.5 GHz |
| Model Name | HP ProBook 650 G4 |
| Size | 15.6 Inches |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB |
| CPU | Intel Core i5-8350u |
| Ram | 8 GB |
| Model | PROBOOK 11 G6 |
| Screen size | 11.6 Inches |
| Hard disk size | 256 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 8 GB |
| Brand | HP |
| Series | Spectre 16-f1013dx |
| Screen Size | 16 Inches |
| Hard Disk Size | 512GB |
| CPU Model | Core i7 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel Iris Xe Graphics |
| CPU Speed | 2.3 GHz |
| Brand | HP |
| Series | Zbook 15 G4 |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Hard Disk Size | 512 GB |
| CPU Model | Unknown |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel |
| CPU Speed | 2.9 GHz |
| Brand | HP |
| Series | ZBook Studio G4 |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| Hard Disk Size | 512GB |
| CPU Model | Core i7 |
| Ram Memory Installed Size | 32GB |
| Operating System | Windows 10 Pro 64-bit |
| Card Description | Dedicated |
| Graphics Coprocessor | NVIDIA Quadro M1200 with 4 GB dedicated GDDR5 video memory |
| CPU Speed | 2.8 GHz |
| Colour | Platinum grey |
|---|---|
| Condition | Refurbished |
| Features | SSD, 4GB NVIDIA |
| HDD size | 512GB SSD |
| Operating system | Windows 11 |
| Processor | Intel Core i7 |
| RAM (GB) | 16 |
| Screen size (in) | 15.6 |
| Compatible Devices | HP EliteBook 840 G2 740 G2 750 G2 850 G2 Series |
| Processors | SR23X |
| CPU | Core i5 5300U |
| Brand | HP ProBook 450 G10 |
| Size | 15.6" |
| Processor | Intel Core i5, 13th Gen |
| RAM | 16 GB |
| Graphics | Intel Iris XE |
| Resolution | 1080p |
| Brand | HP ProBook 450 G10 |
| Size | 15.6 Inches |
| Processor | Intel Core i7, 13th Gen |
| RAM | 16 GB |
| Graphics | Intel Iris XE |
| Resolution | 1080p |