Showing 29–56 of 639 results
| Color | silver |
| Form Factor | Bag |
| Compatible Devices | Laptops & Tablets |
| Compatible Models | Tablets, Telephones, Laptops |
| Size | 27 Inches |
| Resolution | 1920 x 1080 Pixels |
| Brand | AOC |
| Refresh rate | 75 Hz |
| Input | VGA, HDMI |
| A: R | 16:9 |
| Apple | MacBook Air 2017 |
| Size | 13" |
| Color | Silver |
| HDD | 128 GB |
| CPU | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| CPU speed | 1.8 GHz |
| Series | MacBook Pro 2015 |
| Size | 13.3 Inch |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB SSD |
| CPU | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| Series | MacBook Pro 2015 |
| Size | 13.3 Inch |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB SSD |
| CPU | Core i5 |
| RAM | 16 GB |
| Series | MacBook Pro 2015 |
| Size | 13.3 Inch |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB SSD |
| CPU | Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Series | MacBook Pro 2015 Retina |
| Size | 13.3 Inch |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB SSD |
| CPU | Core i7 |
| RAM | 16 GB |
| Brand | Apple |
| Series | MacBook Pro |
| Size | 13.3 Inches |
| Color | Space Gray |
| HDD | 256GB |
| CPU Model | Core i5 |
| RAM | 8 GB |
| OS | Mac OS |
| Card Description | Integrated |
| Graphics | Iris Plus 655 graphics |
| Brand | Apple |
| Color | White |
| Connectivity Technology | Wireless, Bluetooth |
| Special Feature | Wireless |
| Movement Detection Technology | Optical, Laser |
| Colour: | White |
| Brand: | Apple |
| Connector gender: | Female-to-Female |
| Voltage: | 230 Volts |
| Plug type: | No plug |
| Graphics | NVIDIA GeForce RTX 3060 |
| Brand | Asus |
| Size | 12GB |
| Clock Speed | 1837 MHz |
| Output | DisplayPort, DVI, HDMI |
| Model Name | ASUS ExpertBook B1 |
| Color | Black |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Intel Core i5-1165G7 |
| RAM | 8 GB |
| Display | IPS 14” 1920×1200 |
| Graphics | 2GB Nvidia |
| Model Name | ASUS ExpertBook B1 |
| Color | Black |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Intel Core i7-1165G7 |
| RAM | 8 GB |
| Display | IPS 14” 1920×1200 |
| Graphics | 2GB Nvidia |
| Model | ExpertBook B3 Flip |
| Display | IPS 14” 1920×1200 |
| Processor | Intel Core i5-1195G7 |
| RAM | 8 GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Model | ExpertBook B3 Flip |
| Display | IPS 14” 1920×1200 |
| Processor | Intel Core i7-1195G7 |
| RAM | 8 GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Model | ExpertBook B5 Flip (B7402FE) |
| Display | IPS 13” 1920×1200 |
| Processor | Intel Core i7-1295G7 |
| RAM | 16 GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Model | ExpertBook B5 Flip (B7402FE) |
| Display | IPS 13” 1920×1200 |
| Processor | Intel Core i7-1295G7, 12th Gen |
| RAM | 16 GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Model | ExpertBook B5 Flip (B7402FE) |
| Display | IPS 13” 1920×1200 |
| Processor | Intel Core i7-1295G7, 12th Gen |
| RAM | 8 GB |
| HDD | 512GB SSD |
| Model | ExpertBook B7 Flip (B7402FE) |
| Display | IPS 14” 1920×1200 |
| Processor | Intel Core i7-1295G7 |
| RAM | 16 GB |
| HDD | 1TB SSD |
| Brand | ASUS |
| Model name | Vivobook |
| Screen size | 15.6 Inches |
| Colour | Cool Silver |
| Hard disk size | 512 GB |
| CPU model | Core i7 |
| RAM memory installed size | 8 GB |
| Operating system | Windows 11 Home |
| Special feature | Backlit Keyboard |
| Graphics card description | Integrated |
| Brand | ASUS |
| Model Name | ASUS Vivobook |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Blue |
| Hard Disk Size | 1 TB |
| CPU Model | Core i5 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Anti Glare Coating |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Brand | ASUS |
| Model Name | Zenbook 14 Flip |
| Screen Size | 14 Inches |
| Color | Ponder Blue |
| Hard Disk Size | 1 TB |
| CPU Model | Core i7 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Special Feature | Dolby |
| Graphics Card Description | Integrated |