Showing all 14 results
| HP | EliteBook 830 G6 |
| Size | 13.3 Inch |
| Color | Silver |
| CPU | Core i5, 8665U |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| HP | EliteBook 830 G6 |
| Size | 13.3” X360 Touchscreen |
| Color | Silver |
| CPU | Core i5, 8665U |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" Touchscreen |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" Touchscreen X360 |
| Color | Silver |
| HDD | 256 GB |
| CPU | Core i5 10th Gen |
| RAM | 8 GB |
| OS | Win 10 |
| EliteBook | 830 G7 |
| Size | 13.3" x360 Touchscreen |
| Color | Silver |
| HDD | 512 GB |
| CPU | Core i7 10th Gen |
| RAM | 16 GB |
| OS | Win 10 |
| Brand | HP |
| Series | HP ProBook |
| Screen Size | 14 Inches |
| CPU Model | Xeon |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Integrated |
| Hard Disk Description | 256GB SSD |
| Resolution | 1080p |
| Item Weight | 1 kgs |
| HP | ProBook 450 G8 |
| Size | 15.6” |
| Ram | 8 GB |
| HDD | 256GB SSD |
| CPU | Intel Core i7 11th Gen |
| Condition | NEW |
| Brand | HP |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| CPU Model | Intel Core i7-1135G7 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Nvidia GPU 2GB Dedicated |
| Resolution | 1080p |
| Item Weight | 1.8 kgs |
| Processor Count | 4 |
| Chipset Brand | Intel |
| Brand | HP |
| Screen Size | 15.6 Inches |
| CPU Model | Intel Core i7-1135G7 |
| Ram Memory Installed Size | 8 GB |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| Card Description | Integrated |
| Resolution | 1080p |
| Item Weight | 1.8 kgs |
| Processor Count | 4 |
| Chipset Brand | Intel |
| Brand | HP |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU Model | Intel Core i5 |
| CPU Speed | 3 GHz |
| Cache Size | 9 MB |
| Graphics Card Description | Integrated |
| Brand | HP |
| Operating System | Windows 10 Pro |
| CPU Model | Core i5 |
| CPU Speed | 3.2GHz |
| Graphics Card Description | UHD Graphics 630 |
| Graphics Coprocessor | Intel UHD Graphics 630 |
| Memory Storage Capacity | 500 GB |
| Brand | HP |
| Series | Spectre 16-f1013dx |
| Screen Size | 16 Inches |
| Hard Disk Size | 512GB |
| CPU Model | Core i7 |
| Ram Memory Installed Size | 16 GB |
| Operating System | Windows 11 Home |
| Card Description | Integrated |
| Graphics Coprocessor | Intel Iris Xe Graphics |
| CPU Speed | 2.3 GHz |
| Brand | UGREEN |
| Form Factor | Tripod |
| Compatible Devices | Laptops |
| Compatible Phone Models | MacBook Pro 13" 14" 16", MacBook Air, Microsoft Surface Book, Lenovo Ideapad 3, Acer Aspire 5, ASUS TUF F15 Gaming Laptop, HP Notebook, Dell Chromebook, Samsung Galaxy Book up to 17.3 InchMacBook Pro 13" 14" 16", MacBook Air, Microsoft Surface Book, Lenovo Ideapad 3, Acer Aspire 5, ASUS TUF F15 Gaming Laptop, HP Notebook, Dell Chromebook, Samsung Galaxy Book up to 17.3 Inch |
| Mounting Type | Tabletop |